כל השירותים תחת

קורת גג אחתמשרד רואי חשבוןמשרד רואי חשבון - מגוון שירותים


תפקידם הרשמי של רואי החשבון הינו לתת חוות דעת על הדוח הכספי של חברה בע"מ וכן לתת חוות דעת נוספת על דוחות המס של אותה חברה. מקצוע ראיית החשבון מוסדר בחוק רואי-חשבון, תשט"ו-1955. רואי חשבון מקצועיים צריכים להיות בעל ידע נרחב בתחום החשבונאות, המיסים, דיני עבודה, כלכלה ומימון ועוד. משרד רואי חשבון המעסיק רואי חשבון עם ראייה עסקית יכולה להיות יתרון עצום לכל בעל עסק.


רואה חשבון הוא אחד הגורמים החשובים בחייו של כל עסק ועל כן חשוב קודם כל שבעל העסק יבטח ברואה החשבון שלו מכיוון שהוא צריך להתייעץ איתו כמעט בכל שאלה או סוגיה מקצועית. בעל עסק חייב להתייעץ באופן שוטף עם משרד רואי חשבון, ואם זה לא קורה הוא עלול לקבל החלטות מוטעות שאילו היה מתייעץ עם רואה החשבון לא היה מקבל אותן. חשוב ואף מומלץ להתייעץ עם רואה החשבון בכל שאלה או סוגיה שבה מתחבט בעל העסק. זה אחד מתפקידם המרכזי של משרד רואי החשבון.

תפקידו של משרד רואי חשבון הוא ללמוד כל עסק חדש שנכנס למשרדו להבין את הנקודות החזקות של העסק ואת נקודות התורפה, לחפש פתרונות לנקודות התורפה ולתת לבעל העסק את הכלים לביצוע הפתרונות בשטח.

רואה החשבון גם חייב לתת תמונת מצב שוטפת לבעל העסק, שכן לא מעט פעמים התחושות של בעלי העסקים באשר למצב העסק שלהם אינן תואמות את המציאות בשטח.